شماره تماس: 88654318

مدیر عامل

 • عکسی وجود ندارد

  مدیر عامل

  معرفی مدیر عامل

  آقای مهندس بهبهانی تحصیلات دانشگاهی را در مقطع کارشناسی از دانشگاه یزد آغاز نمود. وی با دریافت انتقالی، مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه سراسری اصفهان دریافت کرد. او برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران در دانشگاه شهید عباسپور پذیرفته شد و همزمان در شرکت خدمات مهندسی مکانیک خاک (SES) مشغول به فعالیت گردید. اشتغال در آن شرکت موجب شد علاوه بر مطالعات ژئوتکنیک، طراحی، اجرا و پایش گودهای ساختمانی را فرا گیرد. همچنین او به روش های بهسازی خاک شامل اختلاط عمقی خاک، ستون سنگی، جت گروتینگ و...مسلط گردید و مدیریت پروژه های اجرایی آن شرکت را به عهده گرفت.

  از آنجا که ژئوسنتتیک ها به عنوان خانواده ای جدید از مصالح ساختمانی می باشند و به ویژه در مهندسی ژئوتکنیک برای پایدارسازی ترانشه ها، فیلتراسیون و آب بندی مخازن و نیز عایق کاری فضاهای زیرزمینی، کاربرد بسیاری دارند، ایشان علاقه مند به مطالعه رفتار عایق رسی ژئوسنتتیک (GCL) در آب های شور خلیج فارس گردید و با این موضوع از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل گردید.

  از جمله فعالیت های حرفه ای شاخص وی میتوان به تجربه گودبرداری و عایق بندی در زمین های باتلاقی جنوب کشور شامل بندرامام خمینی، آبادان و اهواز اشاره نمود. ایشان از سال 94 نیز در دانشگاه فنی حرفه ای مشغول به تدریس دروس رشته مهندسی عمران می باشند.

جهت اطلاع از اخبار شرکت می توانید در خبرنامه ثبت نام کنید