شماره تماس: 88654318

تاریخچه

  • عکسی وجود ندارد

    تاریخچه

    شرکت ساختمانی اندرکنش (سهامی خاص) فعالیت خود را در زمینه انواع سیستم های سازه ای از سال 1390 آغاز نموده و در حال حاضر با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد به عنوان یکی از معدود شرکت هایی می باشد که توانایی طراحی و اجرای انواع سقف های با دهانه بلند همچون یوبوت، وافل و پیش تنیده را داراست. این شرکت تاکنون در تعداد زیادی از پروژه های ساختمانی در نقاط مختلف کشور افتخار حضور و همکاری داشته است.

    شایان توجه است که شرکت ساختمانی اندرکنش با هدف افزایش راندمان و پوشش معایب هریک از سیستم های فوق در ترکیب فناوری های مذکور پیشگام بوده است. به عنوان نمونه به منظور افزایش دهانه از فناوری پیش تنیدگی در سقف های یوبوت و وافل با موفقیت استفاده نموده است.

    این مجموعه علاوه بر فعالیت در حیطه مهندسی سازه در زمینه مهندس ژئوتکنیک نیز پروژه های موفقی را به سرانجام رسانده است. اهم این موارد شامل پایدارسازی گودهای ساختمانی، آب بندی با محصولات ژیوسنتتیک و بهسازی خاک می باشد. از اینرو اندرکنش خاک و سازه را به فعالیت های خود نزدیکتر دیده و نام "شرکت ساختمانی اندرکنش" را برای گروه فعالیت های مجموعه برگزید. در حال حاضر این مجموعه علاوه بر کادر اجرایی  متخصص، توانایی طراحی انواع سازه ها را با در نظرگیری اثرات اندرکنش خاک و سازه دارا می باشد.

جهت اطلاع از اخبار شرکت می توانید در خبرنامه ثبت نام کنید